Ela & Michał ⋆ plenerowy ślub w zielonym gościńcu ⋆ fotograf piotrków


Trudno się dziwić, że plenerowe śluby zawładnęły wyobraźnią wielu zaręczonych par.
Sala urzędu stanu cywilnego to niekoniecznie idealne miejsce do ceremonii ślubnej. Plener otwiera nowe, nieograniczone możliwości. Od niedawna w naszym kraju można bez przeszkód zorganizować tego typu uroczystość pod gołym niebem i zaprosić na nią Urzędnika Stanu Cywilnego, który zadba o uroczystą formę tego wydarzenia.
Na pomysł plenerowego ślubu wpadli główni bohaterowie tego wpisu: Ela i Michał.
Ceremonia odbyła się w kompleksie hotelowym „Zielony Gościniec” we Włodzimierzowie. Ośrodek położony jest w malowniczym otoczeniu lasów, rzek (Pilicy oraz Luciąży) oraz Zalewu Sulejowskiego w centrum Polski. Dodatkowym atutem jest mikroklimat, który wykorzystywany był w celach leczniczych przez kuracjuszy mieszczącego się tutaj niegdyś sanatorium.
O dekoracje ślubne i weselne całej przestrzeni zadbała firma ARTIZ STUDIO DEKORACJI ARTYSTYCZNEJ, przez co fotografowanie było prawdziwą przyjemnością.
Myślę, że taki ślub może być inspiracją dla Par Młodych szukających pomysłów na aranżację swojej plenerowej uroczystości, a także pomogą Wam zaplanować i zrealizować idealną ceremonię.
Warto też postawić na fotografa mającego odpowiednie doświadczenie w obsłudze tego typu uroczystości, zatem zapraszam do oglądania i do zobaczenia ;)

czarekchomicz.com – nowa strona

zdjęcia komunijne piotrków
zdjęcia z chrztu piotrków
fotograf na chrzest piotrków
Ślub:
TOP 50 Wedding
Humor Wedding
Repo Wedding
zapraszam w nowe miejsce :D
czarekchomicz.com
2020 idą zmiany ;)

Ola & Tomek ⋆ ślub petarda ⋆ zdjęcia ślubne łódź

Dodane:
2 stycznia 2020
eventreportażzdjęcia ślubne

Co ciekawego może wydarzyć się na ślubie cywilnym, zwykle tak krótkim, że zanim skończy grać muzyka na wejście para już wychodzi z podpisanymi papierami zawarcia małżeństwa. Może się wydarzyć bardzo dużo, co doskonale udowodnili Ola i Tomek. Emocji tyle, że można by obdzielić nie jeden, dłuuuugi ślub kościelny, co należy podkreślić: nie jeden. Do tego grająca w tle muzyka przyniesiona przez Parę Młodą podczas całej uroczystości dzięki uprzejmości przemiłych Urzędników USC Piotrków Trybunalski (sic!).
Druga część imprezy odbyła się w Hotelu Magellan, a gorąco było nie tylko za sprawą zepsutej klimatyzacji, ale przede wszystkim niezmordowanym Gościom wspomnianej Pary Młodej. Można powiedzieć: zwierzęta parkietu, może nawet bestie. Bez nadęcia, bez pierwszego tańca, bez jeńców. Takie uroczystości uwielbiam fotografować. Zresztą co tu gadać. Enjoy:

Besty 2018 ⋆ Chomicz.art.pl ⋆ fotograf piotrków

Sandra & Damian ⋆ miłość w mieście nafciarzy vol. 2 ⋆ fotograf płock

Dodane:
24 czerwca 2019
plenerreportażzdjęcia ślubne

Cóż można powiedzieć. Fotografowanie ślubów w Płocku to dla mnie zawsze wspaniała przygoda i niezapomniane wspomnienia.
To nie sztuka zdrobić jedno dobre zdjęcie w dniu ślubu, sztuką jest aby z tych zdjęć powstała wciągająca historia, opowiedziana w ciekawy sposób: emocje, kolory, szczegóły, a przede wszystkim ciekawe sytuacje, które tworzą Waszą historię, opowieść fotograficzną. Sandra i Damian – dwoje ludzi, którzy mocno się kochają, na twarzach nieustający uśmiech, cóż w końcu to …. wesele.
W tak pięknych okolicznościach fotograf ślubny ma nieograniczone pole do popisu.
A było to tak:

Karo & Kuba ⋆ uśmiech i energia ⋆ zdjęcia ślubne łódź

Dodane:
12 czerwca 2019
plenerreportażzdjęcia ślubne

Duża dawka emocji, sytuacji i radości.
Ergo: Karolina, Kuba i ich goście, czyli ślub, po którym fotograf ma banana na twarzy do dziś {sic!}.
Ślub odbył się w PARAFII NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS, zaś wesele w DWORZE ARTUSA
Enjoy

Mama & Syn ⋆ sesja rodzinna ⋆ fotograf piotrków

Dodane:
10 listopada 2018
chrzestdzieciakiplenerreportaż

Dominika & Łukasz ⋆ ślub w hotelu andels ⋆ fotografia ślubna łódź

Dodane:
27 sierpnia 2018
plenerreportażzdjęcia ślubne

Dominika i Łukasz jakiś czas temu poszukiwali fotografa na swój ślub – nie specjalnie szybko, bo jakoś miesiąc przed imprezą, ale że ślub odbywał się w piątek mogli mieć spokojną głowę. Wypadło na mnie :D
Zapraszam do obejrzenia paru klatek z tą niezwykle szczęśliwą i uśmiechniętą Parą. Przyjęcie odbyło się w przepięknych wnętrzach Hotelu Andels w Łodzi, a samą uroczystość prowadził pierwszy urzędnik łódzkiego ratusza. Enjoy

reportaż łódź

Marika & Piotr ⋆ koncertowe wesele ⋆ fotograf łódź

Kilka zdjęć ze ślubu Mariki i Piotrka. Jest uśmiech, uczucia i spontaniczne, naturalne sytuacje. Do tego plener w dniu ślubu, wspaniale brzmiący, zabytkowy Ford Mustang i na deser koncert w wykonaniu Państwa Młodych. Zapraszam.

P & W ⋆ Chomicz.art.pl ⋆ zdjęcia ślubne radomsko

Dodane:
20 czerwca 2018
reportażzdjęcia ślubne